bülten için üye olun!     Üye Ol
0850 840 8026 Bize ulaşın
Davet Et 5 TL Kazan!

S.S.S.

ALDIĞIM BİLET İLE İLGİLİ MAİL GELMEDİ?

Öncelikle, e-postanızın gelen kutusunda dijital biletiniz ile ilgili mailimizi bulamıyorsanız lütfen gereksiz (junk ve spam ) kutunuzu kontrol ediniz. Başarılı sonuçlanan satın alma işlemlerinde, SMS ve mail ile bilgi gönderilir. Profil sayfanızdaki fırsatlarım bölümünden başarıyla tamamlanmış satın alımların bilgisine ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınız info@firsatingo.com ‘a mail atabilir ya da destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

YANLIŞ BİLET ALDIM

Hizmet - Dijital Biletinizi, etkinlik başlangıç saatinden 48 saat öncesine kadar iptal ve iade talebinde bulunabilirsiniz. %3 iptal hizmet bedeli kesilerek paranız iade edilecektir. Satın alınan biletle ilgili değişiklikler, ancak aynı etkinliklerin eş değer bedelindeki biletleri için geçerlidir. İade ve değişiklik talepleriniz için çalışma saatleri (Pazar haftanın her Günü 10:00 - 18:00) içinde destek hattımız ile iletişime geçebilir veya info@firsatingo.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Son 48 saat içinde satın alınmış hizmetlerde herhangi bir değişiklik yada iade yapılamaz.

NASIL BİLET ALABİLİRİM?

Biletlerinizi Visa/Mastercard kredi kartlarınızı kullanarak veya havale/eft yaparak satın alabilirsiniz.

Fırsatlardan Nasıl Yararlanabilirim?

Satın aldığınız fırsatın kodları, fırsatı satın alır almaz fırsatlarım sayfasında gözükecektir. Aynı zamanda e-posta adresinize gelecek ve size sms olarak da ulaşacaktır. Hizmetten faydalanmak istediğiniz gün fırsat kodlarınızı işletmeye ileterek fırsattan faydalanabilirsiniz. 

Fırsat Satın Alırken Nelere Dikkat Etmem Gerekir?

Fırsatı satın almadan önce detayda “Rezervasyon zorunludur” ifadesi belirtilmiş ise 0 (850) 840 80 26 numaralı telefondan bize ulaşıp istediğiniz tarih için müsaitlik sorgulatabilirsiniz.Satın alım sonrası e-posta adresinize gelen rezervasyon numarasını arayarak işletmeden yerinizi ayırtabilirsiniz. Bazı firmalar ile yapılan anlaşmalar gereği detayında Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz. ifadesi yer alan fırsatlar için iptal ve değişiklik işlemleri yapılamamaktadır.

Yayınladığınız Her Fırsattan Dilediğimiz Kadar Satın Alabiliyor Muyuz? 

Yayınladığımız fırsatın satın alma üst sınırı bulunmadığı sürece, o fırsatı dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz. Birden fazla alınmaması gereken kampanyaların detaylarında 'Yalnızca 1 adet fırsat satın alabilirsiniz' ibaresi bulunur.

Satın Aldığım Fırsatı Bir Başkasına Hediye Edebilir Miyim?

Tabii ki. Satın aldığınız fırsatı sevdiklerinizle paylaşabilir, onlara harika sürprizler yapabilirsiniz. Fakat bazı fırsatların detayında 'başkasına devredilemez' notu bulunmaktadır. Bu fırsatlar hediye edilememektedir.

Satın Aldığım Fırsatı İptal Edebilir Miyim?

Henüz kullanmadığınız ve süresi geçmemiş kuponlar için iptal taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Kullanılan veya süresi geçen kuponlar iptal edilememektedir. Sinema, konser, tiyatro gibi detayında "iade edilemez" ifadesi bulan fırsatlar için firmalarla yapılan anlaşmalar gereği iptal ve iade işlemleri yapılamamaktadır. Bu nedenle yanlışlıkla fazla sayıda kupon alma, etkinliğe geç kalma gibi nedenler ile de iptal işleminin gerçekleşemeyeceğini üzülerek belirtmek isteriz.

İptal Edilen Fırsat İçin Ücret İadesi Ne Zaman Alınır? 

İptal edilen kupon iadelerinin hesaba yansıması bankalara göre farklılık göstermektedir. Bu süre kredi kartları için 7 iş gününü, banka kartları için 15 iş gününü bulabilmektedir. Aynı gün sonu içerisinde yapılan satış ve iptal işlemlerinde bankalar bakiyeyi belli bir süre provizyonda bekletmekte ve daha sonra işlemi provizyondan silmektedirler. Bu tarz durumlarda hesapta hem çekim işlemi hem de iade işlemi görünmeyecektir.

 

Daha Fazla Bilgi

Bizi Takip Edin


Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı No:3C1-160 Çankaya/Ankara
Telefon : 0850 840 8026
Email : info@firsatingo.com
© 2019 firsatingo.com | Tüm Hakları Saklıdır